Łącznik tracheostomijny

Tracheostomia to medyczny zabieg polegający na utworzeniu otworu w przedniej ścianie tchawicy. Wprowadzana jest przez niego chirurgicznie do światła dróg oddechowych rurka tracheostomijna. Procedura ma na celu zapewnienie ich drożności. Wykonuje się ją między innymi u osób wymagających długotrwałego wspomagania oddechu, co ułatwia podłączenie do respiratora oraz pielęgnację. Zabieg pozwala ponadto na skuteczniejsze usuwanie wydzieliny z dróg oddechowych u pacjentów z upośledzonym odkrztuszaniem. Uskutecznia się go także w sytuacjach nagłego zagrożenia, takich jak obrzęk krtani lub uraz. Otwarcie umożliwia natychmiastowe dostarczenie tlenu do płuc, z uniknięciem zagrożenia niedotlenienia.

Brak pasujących produktów.

Cedical z Warszawy dostarcza kaniule donosowe i łączniki do tracheostomii dla pacjentów, u których istnieje ryzyko utraty drożności górnych dróg oddechowych.

Kaniule donosowe

Kaniule nosowe są długimi, elastycznymi rurkami, które wprowadza się do nozdrzy pacjenta. Ich głównym celem jest zapewnienie dodatkowego źródła tlenu osobom wymagającym wsparcia oddechowego.

Oferujemy je w kilku wielkościach: S (przepływ gazu 10-50 L/min), M (przepływ gazu 0-60 L/min) oraz L (przepływ gazu 80L/min). Umożliwia to dokonanie zakupu ściśle dostosowanego do potrzeb pacjenta oraz rodzaju procedury medycznej.

W naszym asortymencie znajdują się ponadto kaniule donosowe dla niemowląt. Warianty „Max flow 20” oraz „Max flow 25” gwarantują różne maksymalne prędkości przepływu. Dzięki ich elastyczności oraz łatwości w użytkowaniu, zapewni się niezbędne wsparcie oddechowe najmłodszym pacjentom. Dostarczamy również adapter, zwiększający komfort terapii.

Łącznik do tracheostomii

Łącznik do rurki tracheostomijnej jest istotnym elementem w przypadku osób wymagających tracheostomii. Prezentowany łącznik tracheostomijny NAC 2 umożliwia skuteczne oraz bezpieczne dostarczanie tlenu bezpośrednio do dróg oddechowych pacjenta. Oferowany łącznik tracheostomijny 032-10-175 jest kompatybilny z dostępnymi na rynku układami oddechowymi aparatów do terapii HFNC (High Flow Nasal Cannula).

Nasze produkty gwarantują najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa pacjenta. Dostarczane przez Cedical z Warszawy kaniule nosowe i łączniki do rurki tracheostomijnej na co dzień ułatwiają służbom medycznym zapewnienie optymalnej opieki i leczenia osobom wymagającym specjalistycznej terapii tlenowej.