Trudne drogi oddechowe (TDO)

Videolaryngoskop pozwala na wzrokowe kontrolowanie intubacji. Dzięki temu jej przeprowadzenie staje się prostsze nawet w przypadku trudnych dróg oddechowych. W trakcie zabiegu lekarz ma możliwość zobaczenia dróg oddechowych pacjenta, a to daje gwarancję, że rurka intubacyjna wprowadzana poprzez prowadnicę osadzana jest w odpowiednim miejscu.

Cedical oferuje szeroki wybór videolaryngoskopów w Warszawie. Wśród nich znajdują się urządzenia takie jak ProVu oraz ProVu Video Stylet firmy Flexicare. Proponowane przez nas laryngoskopy video to nowoczesne sprzęty, które pozwalają na szybkie i skuteczne wykonanie intubacji. W związku z tym sprawdzą się w sytuacji, gdy krótki czas zabiegu ma duże znaczenie.

Videolaryngoskopy – podstawowe wyposażenie i zalety

Videolaryngoskopy do trudnej intubacji od firmy Flexicare składają się z wielorazowego wyświetlacza LED wyróżniającego się wysoką rozdzielczością, a także rurek intubacyjnych ETT (dotyczy modelu ProVu Video Stylet), kamery oraz źródła światła. Dużą zaletą tych urządzeń jest szybka gotowość do pracy. Oferowane przez nas w Warszawie videolaryngoskopy zapewniają optymalny obraz i dają możliwość ustawienia ekranu pod dowolnym kątem. Ponadto mają zabezpieczenia przeciwmgłowe, dzięki czemu skraca się czas potrzebny do ich ogrzania.