Łyżki jednorazowe

Łyżki jednorazowe

Laryngoskopy to narzędzia medyczne używane podczas badań diagnostycznych krtani oraz okolicznych struktur. Co więcej, są wykorzystywane w trakcie intubacji na przykład podczas operacji, w stanie nagłego zagrożenia życia lub w przypadku ciężkich zaburzeń oddychania. Składają się one z rękojeści oraz wymiennych łyżek jednorazowych do laryngoskopu, które są dostępne w różnych rozmiarach tak, aby możliwe było dopasowanie ich do wieku i anatomii pacjenta.

Wspomniane elementy są używane do odchylenia języka i innych miękkich tkanek, co pozwala na obejrzenie krtań i ułatwia wprowadzenie rurki intubacyjnej. Oferujemy jednorazowe łyżki do laryngoskopu, które mogą być wykorzystywane zarówno przez pracowników placówek medycznych, jak i służby ratunkowe.

Laryngoskopy jednorazowe w ofercie sklepu Cedical

Możesz skompletować podczas zakupów w naszym sklepie z Warszawy laryngoskop jednorazowy. Wykorzystywanie takiego sprzętu w czasie pracy z pacjentami umożliwia zachowanie wymogów sanitarnych i uniknięcie infekcji krzyżowych w szpitalach czy przychodniach. W asortymencie dostępna jest m.in. łyżka do laryngoskopu Macintosh jednorazowa. Ma ona standardowy kształt, który powinien ułatwiać wprowadzenie rurki intubacyjnej i minimalizować ryzyko uszkodzenia tkanek pacjenta.

Oprócz tego w asortymencie dostępne są też warianty Miller — proste, delikatnie zakrzywione na końcu. Takie modele są zazwyczaj stosowane podczas intubacji i badania dzieci oraz dorosłych mających węższe drogi oddechowe. Niekiedy konieczne jest zastosowanie modeli McCoy z ruchomą końcówką, również dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy zarówno łyżki do laryngoskopu jednorazowe plastikowe, jak i warianty metalowe.

Jednorazowy laryngoskop — łyżki do sprzętu medycznego

Wykorzystując laryngoskop jednorazowego użytku, pracownicy placówek medycznych mogą zaoszczędzić czas, jaki musieliby poświęcić na sterylizację sprzętu. Dlatego oferujemy komponenty jednorazowe o różnych rozmiarach i kształtach. Oprócz łyżek, w asortymencie sklepu Cedical można znaleźć również rękojeści do laryngoskopu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.