Monitory oddechu

Aparat spirometryczny jest urządzeniem pomiarowym, używanym do oceny stanu sprawności płuc. Za jego pomocą wykonywane jest badanie mające na celu pomiar różnych parametrów oddechowych pacjenta. Spirometria może dostarczać istotnych informacji na temat zdrowia układu oddechowego i jest przydatna w diagnozowaniu różnych chorób płucnych, takich jak astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), mukowiscydoza, zwłóknienie płuc, czy inne schorzenia związane z funkcją oddechową.

Cedical z Warszawy specjalizuje się w dystrybucji m.in. monitorów oddechu. Naszym celem jest szybkie i sprawne dostarczenie sprzętu do każdego zamawiającego. Dbamy o to, by aparat do monitorowania oddechu był dostępny dla szerokiego spektrum klientów i stanowił wsparcie dla specjalistów w ich codziennej praktyce.

Brak pasujących produktów.

Aparat spirometryczny przenośny – kompaktowe i funkcjonalne modele

Osoby, które poszukują profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie sprzętu medycznego, znajdą w Cedical kompleksową ofertę. W naszym asortymencie posiadamy warianty urządzenia do monitorowania oddechu zarówno stacjonarne, jak i przenośne, pochodzące od liderów w produkcji urządzeń do badania spirometrycznego dla podstawowej opieki zdrowotnej oraz medycyny pracy.

Prezentowane w tej kategorii ręczne spirometry gwarantują pełną funkcjonalność. Nadają się do prostych testów i raportów spirometrycznych, nie wymagając stosowania materiałów jednorazowych, takich, jak czujniki, turbiny czy rury przepływowe. Wygodny w użyciu ekran dotykowy zaprojektowany został do prostej i intuicyjnej obsługi. Urządzenia umożliwiają tworzenie konfigurowalnych raportów pdf, do drukowania, archiwizacji i przesyłania do systemów EMR.

Aparat do spirometrii stacjonarny - nowoczesne rozwiązania dla medycyny

Jeśli chodzi o aparat do spirometrii, proponowane przez Cedical z Warszawy modele posiadają oprogramowanie umożliwiające integrację urządzenia z komputerem stacjonarnym, laptopem lub tabletem. Prezentowane urządzenia oferują natychmiastową informację zwrotną o jakości testów, automatyczną interpretację komputerową i szybką ocenę wyników, a ponadto łatwe procedury weryfikacji kalibracji zgodnie z wytycznymi spirometrii ATS/ERS z 2019 r.

Zachęcamy do skorzystania z doradztwa i do kontaktu z naszymi konsultantami. Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu. Niezależnie od Państwa potrzeb, doradca Cedical zaoferuje profesjonalne i sprawdzone rozwiązania w trosce o zdrowie pacjentów.