Laryngoskopy

Sprzęt medyczny laryngologiczny dostępny w Cedical z Warszawy, w postaci laryngoskopu do intubacji jest wykorzystywany do diagnostyki struktur anatomicznych w obszarze gardła, jak również procedury intubacji dotchawiczej. Jest ona wykonywana podczas operacji, w sytuacji ratowania życia w nagłych przypadkach lub u pacjentów, którzy nie są w stanie samodzielnie utrzymać drożności dróg oddechowych.

Oferujemy przemyślany wybór przyrządów do intubacji, takich jak laryngoskop klasyczny, laryngoskop do trudnych intubacji czy laryngoskop pediatryczny, a także różne rodzaje łyżek do laryngoskopu. W naszym asortymencie posiadamy laryngoskopy światłowodowe, dzięki którym specjaliści mogą dokładniej oceniać struktury w obrębie gardła oraz tchawicy.

Klasyczny laryngoskop

Klasyczny laryngoskop to lekki przyrząd do intubacji i diagnostyki. Charakteryzuje go prosta konstrukcja składająca się z rękojeści (uchwytu) oraz z łopatki (łyżki) wyposażonej w źródło światła. Laryngoskop konwencjonalny wykorzystywany jest między innymi w chirurgii oraz anestezjologii, zarówno na salach operacyjnych jak i podczas udzielania pierwszej pomocy przez ratowników.

Laryngoskop do trudnej intubacji

Laryngoskop do trudnej intubacji jest zaprojektowany specjalnie do bardziej skomplikowanych przypadków, kiedy standardowy laryngoskop może być nieskuteczny. Łyżka tego narzędzia do intubacji posiada specjalne zakrzywienie pozwalające na łatwiejszy dostęp do krtani, gwarantując jednocześnie lepsze warunki oświetlenia.

Laryngoskop pediatryczny

Laryngoskop pediatryczny umożliwia bezpieczne przeprowadzenie procedur diagnostycznych, a także na intubację u dzieci, gdy jest to niezbędne w przypadku zagrożenia życia lub planowych operacji. Dzięki odpowiedniemu dostosowaniu do anatomii dziecięcej, laryngoskop pediatryczny stanowi nieocenione narzędzie w pracy pediatrów, anestezjologów i personelu medycznego zajmującego się najmłodszymi pacjentami.

Przyrządy do intubacji Macintosh

W asortymencie Cedical klienci znajdą również laryngoskop światłowodowy Macintosh, doceniany przez liczne grono specjalistów na świecie. Zapewniamy możliwość kupienia osobno rękojeści oraz łyżki Macintosha. Łyżka do laryngoskopu Macintosh oferowana jest przez nas zarówno w wariancie do jednorazowego, jak i wielorazowego użytku. Sprawdzony sprzęt do intubacji, jak laryngoskopy światłowodowe Macintosha, dostępny jest w rozmiarach dostosowanych dla noworodków, niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących narzędzi do intubacji lub rodzajów łyżek do laryngoskopu. Eksperci Cedical z Warszawy z przyjemnością opracują indywidualną ofertę, ściśle dostosowaną do unikalnych wymagań.