Maski jednorazowe

W asortymencie Cedical dostępne są maseczki do resuscytacji, specjalnie przystosowane do jednorazowego użytku w celu minimalizacji ryzyka zakażenia krzyżowego. Zostały one precyzyjnie wytworzone z miękkiego i przezroczystego materiału. Zapewnia to maksymalny komfort pacjenta oraz umożliwia ciągłą obserwację jego stanu. W połączeniu z resuscytatorem, czyli workiem samorozprężalnym jednorazowym do resuscytacji, nazywanym potocznie workiem ambu, gwarantują dokładne uszczelnienie w warunkach niskiego ciśnienia.

Maseczki do jednorazowego worka ambu

Maseczki do resuscytacji odgrywają ważną rolę w reagowaniu w nagłych sytuacjach, takich jak zatrzymanie krążenia czy niewydolność oddechowa. Wraz z workiem do resuscytacji jednorazowym pozwalają ratownikom na bardziej efektywne udzielanie pomocy. Stosowane są również w trosce o bezpieczeństwo zarówno personelu medycznego, jak i pacjentów, ponieważ stanowią barierę ochronną przed kontaktem z potencjalnie niebezpiecznymi czynnikami. Za ich pomocą minimalizowane jest ryzyko przenoszenia chorób w okolicznościach, kiedy konieczne jest przeprowadzanie RKO (reanimacji krążeniowo-oddechowej).

Maski z resuscytatorem jednorazowym - najwyższe standardy higieny

Maseczki jednorazowe gwarantują zachowanie najostrzejszych wymogów higieny. Po ich zastosowaniu nie ma potrzeby sterylizacji. Produkty dostępne są u nas w różnych rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie do twarzy. Każda z masek jednorazowych została wyprodukowana z surowców zapewniających doskonałą szczelność oraz wydajność resuscytacji. Nie tylko optymalizują one skuteczność procesu, ale zarazem dają maksymalny komfort podczas użytkowania.

Zapraszamy do poznania szczegółów oferty Cedical! Dostarczając specjalistyczny sprzęt medyczny, starannie dbamy o jego jakość. Pomagajmy specjalistom zapewniać pacjentom jak najlepszą opiekę.