Rękojeści

Rękojeść to komponent laryngoskopu - narzędzia medycznego wykorzystywanego zarówno w diagnostyce struktur anatomicznych w obszarze gardła, jak i do intubacji dotchawiczej. Polega ona na wprowadzaniu rurki intubacyjnej do tchawicy pacjenta w celu utrzymania drożności dróg oddechowych lub dostarczenia wentylacji mechanicznej. Ta procedura jest powszechnie wykonywana podczas zabiegów chirurgicznych, w przypadkach nagłego zagrożenia życia oraz u pacjentów, którzy nie są w stanie samodzielnie utrzymać drożności dróg oddechowych. Rękojeść do laryngoskopu stanowi zasadniczy element tego przyrządu.

Rękojeść do laryngoskopu XLED i Callisto

Oferujemy rękojeść do łyżek światłowodowych XLED w nowej, ulepszonej gamie. Zapewnia ona jasne, białe światło dzięki wymiennej żarówce LED-owej. To spójne oświetlenie, które nie migocze i wykazuje długą żywotność dzięki niskiemu zużyciu energii. Rękojeść XLED do laryngoskopu światłowodowego jest kompatybilna z łyżkami jednorazowego i wielorazowego użytku. Dostępna jest u nas w trzech rozmiarach, z radełkową powłoką gwarantującą doskonałą przyczepność.

Proponujemy ponadto rękojeść jednorazową Callisto. Produkowana jest z solidnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, zabezpieczonego warstwą antypoślizgową, zapewniającą pewny chwyt. Posiada fabrycznie zamontowaną baterię alkaliczną, którą można szybko usunąć w celu bezpiecznej utylizacji. Pakowana jest w folię z oznaczeniem numeru katalogowego, symbolami CE oraz „nie do powtórnego użycia”. Wyrób wykazuje zgodność z normą ISO 7376.

Rękojeść do łyżek - bezpieczeństwo pacjentów i komfort pracy dla specjalistów

Prezentowane w tej kategorii rękojeści spełniają najwyższe standardy medyczne. Gwarantują doskonałe oświetlenie podczas przeprowadzania procedur i maksymalizują komfort oraz bezpieczeństwo pacjentów. Nasze produkty łączą w sobie nowoczesne technologie oświetlenia, wytrzymałość oraz zgodność z wymaganymi normami. Dzięki nim specjaliści mogą wykonywać zadania w sposób bezpieczny i efektywny, zapewniając pacjentom najlepszą opiekę medyczną.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu! Doradcy Cedical służą profesjonalną pomocą w doborze laryngoskopu, rękojeści oraz łyżek.